VIAVIS střežíme podtatné

Služby

Bezpečnost – bezpečnostní experti poskytují řešení a konzultace v oblasti ochrany informací, osobních údajů, ochrany soukromí a majetku.

Vzdělávání – absence povědomí o nutnosti ochrany informací je základním předpokladem pro vznik bezpečnostních incidentů. Pouze trvalé vzdělávání pracovního týmu je základním předpokladem jejich prevence.

Konzultace – informační systém je podstatnou součástí efektivního fungování každé společnosti. Výběr, nákup a implementace informačního systému je komplikovaný proces, kde jakákoli chyba může generovat překvapivě velké náklady. Je logické, že s touto -úzce odbornou problematikou – si může dobře poradit pouze zkušený odborník.

Odborné články

Dotazníky

Rádi bychom Vám předložili výsledky průzkumů z oblastí našich služeb a proto bychom Vás chtěli požádat, aby jste věnovali 10 minut času na vyplnění Vámi vybraného dotazníku. Jakmile budeme mít relevantní počet respondentů, rádi se s Vámi o výsledky podělíme.

Průzkum zabezpečení elektronické komunikace v České republice 2014 – studie/průzkum o stavu zabezpečení elektronické komunikace na internetu v České republice, ohledně toho, jakým způsobem zabezpečujete svoje emaily a soubory na internetu. Veškeré informace jsou sbírány anonymně a za účelem statistického vyhodnocení.

Průzkum stavu využívání podnikových systémů – studie/průzkum o využití informačních systémů pro řízení společností v různých oborech činností.