Bezpečnost

Řešíme bezpečnostní problémy, pomůžeme snížit rizika incidentů

Informační bezpečnost


Poskytujeme komplexní řešení informační bezpečnosti pro korporace i malé firmy. Implementujeme ISMS. Postupujeme vždy prakticky a efektivně. Řešíme ochranu obchodního tajemství a know how. Navrhujeme architekturu ICT bezpečnosti. Provádíme technické i procesní audity.

Kybernetická bezpečnost


Řešíme naplnění požadavků zákona o kybernetické bezpečnosti. Outsourcujeme role architekta, manažera a auditora kybernetické bezpečnosti.

Navrhujeme architekturu systémů kybernetické bezpečnosti. Identifikujeme a rychle řešíme kybernetické incidenty. Provádíme audit kybernetické bezpečnosti.

Pomáháme s kybernetickou bezpečností všem, i těm kdo nejsou povinnou osobou dle zákona o kybernetické bezpečnosti, ale potřebují se chránit.

Fyzická bezpečnost


Navrhujeme opatření, režim zabezpečení objektů a ochranu měkkých cílů. Pomáháme s výběrem ostrahy. Řešíme incidenty a auditujeme.

Osobní bezpečnost


Pomáháme se zajištěním osobní bezpečnosti. Poskytujeme bezpečnostní koučování a výcvik bezpečnostních návyků. Identifikujeme rizika, navrhujeme protiopatření. Vyřešíme ochranu domácnosti – internetového připojení, chytré domácnosti, dětí v kybernetickém prostoru a na sociálních sítích.

Kontaktujte nás »