VIAVIS střežíme podtatné

Výroba a vývoj

PROVOZNÍ SLEPOTA
Otestujeme, zda lze získat, na co si ukážete. (???) Prověřujeme vaši připravenost speciálním testem. (Tzv. penetrační test je test funkčnosti ochranných systémů) Téměř ve 100% jsme úspěšní!
/Máte kolem firmy plot s ostnatým drátem, kamery, zámky, firewall, hesla na počítačích, alarmy? To vše obsluhují lidé. Jak máte zajištěné právě je?/

ZNAČKA, PATENT, OBCHODNÍ TAJEMSTVÍ? CO TO JE?
Zaměstnanec, SW vývojář, odešel z firmy a odnesl si software, jehož vývoj běžel roky, a který jeho zaměstnavatel financoval. Tento software mírně pozměnil a začal svému zaměstnavateli konkurovat a na jeho úkor získávat zákazníky.
Zaměstnavatel to bral jako přirozený konkurenční boj, než měl možnost se s konkurenčním řešením seznámit a zjistit, že jde o jím financovaný software. Zaměstnavatel tuto situaci řešil soudním sporem, kde však nebyl úspěšný, protože neměl řešenu problematiku ochrany obchodního tajemství.
/Víte jak zajistit, aby si vaši zaměstnanci nezaložili konkurenční společnost na základě toho, co se u vás naučili?/

NEMOCNÝ A CHUDÝ. PROČ?
Majitel společnosti havaroval na motorce a zranil se. Po dobu své nemocenské (cca 5 měsíců) přišel o klíčové zaměstnance, musel složitě urovnávat své vztahy s dodavateli a hlavně – jeho odbyt se skoro zastavil. Obrátil se na nás. Pomohli jsme mu znovu rozběhnout firmu a je velký předpoklad, že se už něco podobného nebude opakovat.
/Máte zajištěný provoz pro případ vaší nemoci? Víte, co kdo má dělat, v případě výpadku výroby tak, abyste byli poškozeni co nejméně?/